خدمات

10 اشتباه متداول در کارت ویزیت

کارت ویزیت شما شماره شماست . در یک تجارت موفق باید کارت ویزیت شما عالی باشد . اما کارت ویزیت چیست ؟ در این مقاله به 10 اشتباه متداول در کارت ویزیت میپردازیم و کارت ویزیت را برای شما شرح میدهیم .

کارت ویزیت چیست 

کارت ویزیت یک کارت کوچک است که شامل اطلاعات ارتباطی فرد یا شرکت مورد نظر می‌باشد. این کارت‌ها به صورت رسمی و شخصی استفاده می‌شوند و اغلب در زمان‌هایی که نیاز به ارائه اطلاعات تماس داریم مانند زمان معرفی خود به دیگران، استفاده می‌شوند. این کارت‌ها معمولا شامل نام و نام خانوادگی، نام شغل یا سازمان، شماره تلفن، آدرس ایمیل و آدرس وبسایت شخص یا شرکت می‌باشد.

اکنون که با کارت ویزیت آشنا شدید به موضوع اصلی مقاله (10 اشتباه متداول در کارت ویزیت) میپردازیم .

10 اشتباه متداول در کارت ویزیت

۱. حذف اطلاعات مهم کارت ویزیت

اطلاعات تماس کارت ویزیت شما حداقل باید شامل نام شما، عنوان شغلی، نام کسب و کار، آدرس، شماره تلفن، ایمیل و وب سایت باشد. این اطلاعات باید به صورت واضح و آشکار قرار گیرند تا مشتریان به راحتی بتوانند با شما تماس بگیرند و اطلاعات لازم را دریافت کنند. اهمیت این اطلاعات از اهمیت ظاهر کارت ویزیت بیشتر است، بنابراین اطلاعات تماس صحیح و کامل بر روی کارت شما بسیار حیاتی است.

۲. آدرس شما در کارت ویزیت نباشد

صاحبان مشاغلی که در خانه خود فعالیت می کنند، ممکن است ترجیح دهند آدرس خانه خود را در کارت ویزیت خود وارد نکنند. اما مشتریان بیشتر انتظار دارند که مشاغلی که ثبت شده اند، آدرس فیزیکی داشته باشند. برای حل این مسئله، می توانید از صندوق پستی، صندوق پستی کسب و کار در مراکز ارسال UPS یا حتی یک آدرس دفتر مجازی استفاده کنید. اگر گزینه های ارائه شده قابل دسترسی با بودجه شما نیستند، می توانید حداقل شهر و ایالت خود را در کارت ویزیت خود ذکر کنید تا مشتریان بدانند که کسب و کار شما در کجا واقع است.

۳. کارت ویزیتی که الگو مناسبی ندارد

در زمان حاضر، کارت ویزیت یک ابزار حرفه ای برای ارتباط با مشتریان و همکاران است و برای آن بهانه ای غیر جذاب وجود ندارد. برای انتخاب طرح، رنگ و اطلاعات مناسب بر روی کارت ویزیت خود، می توانید از الگوهای نرم افزاری و مثالهای کارت ویزیت موجود در اینترنت استفاده کنید. بهتر است قبل از انتخاب یک الگو، جستجویی انجام دهید و الگوهای کارت ویزیت مختلف را با هم مقایسه کنید تا بهترین انتخاب را برای خود داشته باشید.

۴. کیفیت ضعیف کارت ویزیت

هنگام طراحی کارت ویزیت، از کاغذ با کیفیت بالا استفاده کنید. از کاغذی که ضخامت مناسب و با کیفیتی دارد استفاده کنید تا کارت شما با زیبایی و قوت تماس کند.

یک کارت ویزیت با کیفیت نشان‌دهنده یک کسب‌وکار با کیفیت و حرفه‌ای است و اعتبار و قدرت بالایی به آن می‌دهد. از طریق یک کارت ویزیت زیبا و با کیفیت، می‌توانید بهترین تصویر ممکن از کسب‌وکار خود را ارائه دهید و مشتریان بیشتری جلب کنید

10 اشتباه متداول در کارت ویزیت

۵- داشتن کارت ویزیت زار آلود

وقتی کسی به کارت ویزیت شما نگاه می کند ، باید بلافاصله بتواند فهمید که کسب و کار شما کدام حوزه فعالیتی را پوشش می دهد. بهتر است آرم شما نیز با نام و لوگوی شما مطابقت داشته باشد تا به وضوح نمایان شود که شما چه نوع خدماتی ارائه می دهید. این موضوع می تواند در جلب توجه مشتریان شما موثر باشد و احتمال ایجاد تماس و مراجعه بیشتری را برای شما ایجاد کند.

۶. ارائه پیشنهاد منحصر به فرد

به مشتریانتان بگویید که با اعتماد به خدمات شما، می‌توانند خودرویشان را به خیال راحت به شما بسپارند. افزودن یک شعار مانند “با ما خیالتان راحت”، می‌تواند باعث افزایش اعتماد مشتریان شود و آنها را به تجربه خدمات شما جذب کند. همچنین، اضافه کردن شماره تماس و آدرس مکان مرکز خدمات خودکار بر روی کارت ویزیت، به مشتریان امکان می‌دهد که به راحتی با شما تماس بگیرند و خدمات شما را به دیگران معرفی کنند. به این ترتیب، از فرصت طلایی کارت ویزیت‌تان برای بازاریابی کسب و کارتان بهره ببرید.

۷. استفاده از کارت خارج از سایز معمول

اندازه استاندارد کارت ویزیت ۳.۵ در ۲ اینچ است. استفاده از اندازه سنتی کارت ویزیت با عقل روشن و منطقی تطابق دارد. کارتهای ویزیت بزرگتر از این اندازه در کیف پول جا نمی‌شوند و کارت‌های کوچکتر دچار احتمال گم شدن یا نادیده گرفته شدن می‌شوند. احتمال وجود دارد که افراد از کارتهای ویزیت با اندازه‌های عجیب و غریب در سطل زباله استفاده کنند و آن‌ها به پایان برسند.

۸. فونت خیلی کوچک است

آیا کارت تجاری شما دارای فونت کوچک است که برای خواندن آن نیاز به یک ذره‌بین دارید؟ اگر بله، باید به این نکته توجه داشته باشید که اگر مخاطبان نتوانند اطلاعات روی کارت شما را بخوانند، کارت تجاری شما بی‌فایده است. بنابراین، پیشنهاد ما این است که از فونتی استفاده کنید که قابل خواندن باشد و نام شما را به صورت بزرگ‌تر نمایید تا اطلاعات شما به راحتی قابل مشاهده باشد.

10 اشتباه متداول در کارت ویزیت

۹. کارت به هم ریخته

یک کارت ویزیت جذاب و کارآمد برای انتقال اطلاعات شخصی و حرفه‌ای شما است. در این کارت ویزیت، اطلاعاتتان با دقت و سادگی آمده است تا اولین انطباقی که با شما داشته باشند، شناخته شوید. نام شما، نام شرکت، شغلتان و دلیلی که باید از خدمات شما بهره مند شوند و راه های ارتباطی با شما، همگی در این کارت ویزیت قرار گرفته است.

اطلاعات فوق العاده اساسی است که باید به زودی و به صورت دقیق واضح شده تا ارتباط شما با کسانی که به دنبال خدمات شما هستند، بهتر شود. از این رو، سعی کنید تمامی اطلاعات لازم را با دقت و به شیوه ای ساده و موثر بر روی کارت ویزیت خود قرار دهید و اطلاعات اضافی را به حداقل برسانید تا خواندن آن برای مخاطبان سهل تر شود. اگر اطلاعات بیشتری دارید که می‌خواهید به اشتراک بگذارید، می‌توانید از فضای پشت کارت برای این منظور استفاده کنید. برای مثال، لینکی به لیست ایمیل تان را در پشت کارت ویزیت خود قرار دهید.

استفاده از یک کارت ویزیت ساده، کارآمد و جذاب، می‌تواند راهی موثر برای ارتباط با مخاطبان شما باشد و انطباقی ماندگار و قوی با آن‌ها برقرار کند. به یاد داشته باشید که هدف اصلی این کارت ویزیت استفاده از طریق آن برای انتقال اطلاعات شما به شکل ساده و موثر است.

۱۰. استفاده ضعیف از رنگ در کارت ویزیت 

کارت ویزیت خود را با استفاده از رنگ‌ها زنده و جذاب کنید. اگر از رنگ قرمز برای جلب توجه استفاده می‌کنید، به یاد داشته باشید که این رنگ بسیار پرقدرت و جذاب است و می‌تواند تاثیر گذار باشد. همچنین، از استفاده اضافی از رنگ‌های دیگر که با هم تضاد دارند، پرهیز کنید زیرا باعث شلوغی و کمرنگ شدن محتوای کارت می‌شود. از طرف دیگر، از چاپ خاکستری روی پس‌زمینه سفید هم خودداری کنید، زیرا کمکی به بیان مطالب نمی‌کند و طرح شما را کم‌رنگ می‌کند. بهترین راه، ترکیب و تناسب دقیق بین رنگ‌ها است که کارت ویزیت شما را جالب و متفاوت نشان دهد.

چاپ کارت ویزیت با کیفیت و قیمت مناسب در ریبون چاپ 

همکاران ما در بخش فروش آماده هستند تا با پشتیبانی آنلاین و تلفنی شما را در جهت سفارش کارت های pvc با کیفیت و جنس مناسب راهنمایی نمایند.

 شرکت ریبون چاپ با نزدیک به دو دهه فعالیت و تجربه در زمینه فروش و خدمات ماشین های اداری و چاپ کارت های pvc گزینه مناسبی برای خرید انواع ریبون و چاپ کارت pvc  با قیمت های مناسب است. شما اکنون میتوانید با شماره گیری 09019513710 نسبت به سفارش های با کیفیت اقدام نمایید.

منبع : novinghalam

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *