درباره نوین گستر پاسارگاد

درباره نوین گستر پاسارگاد

شركت نوین گستر پاسارگاد در سال 1388 در زمينه فروش و خدمات پس از فروش انواع کارت پرینتر های کارت های PVC – اتوماسیون مبتنی بر کارتهای هوشمند- تولید و واردات انواع مواد مصرفی از قبیل ریبون کارت پرینتر ،انواع کارتهای پی وی سی ساده و هوشمند، چاپ و پرينت تخصصی كارتهای شناسايی ؛ پرسنلی ؛ حضور و غیاب و كارتهای اعتباری روی کارتهایPVC، پشتیبانی تخصصی انواع کارت پرینترهایPVC  تاسيس گرديد.

واردات انواع ریبون کارت

ارائه دهنده خدمات تخصصی PVC

اولین تولید کننده انواع ریبون

چه چیزی مارا از بقیه متفاوت می کند؟

ریبون های بانکی وغیر بانکی

نوین گستر پاسارگاد اولین تولید کننده ریبون های بانکی و غیر بانکی مانند ریبون طلایی ،نقره ای ،مشکی پرینتر کارت PVC باشد. ما از لحاظ کیفیت این ریبون ها به شما تضمین می دهیم.

فروش کارت پرینتر PVC

فروش پرینتر های کارکرده و آکبند چاپ کارت PVC یکی از خدمات این شرکت می باشد. مانند پرینتر هایتی C200 پرینتر SMART S30 ، پرینتر فارگو FARGO HDP 5000

فروش انواع کارت PVC

فروش و تولید انواع کارت PVC هوشمند و ساده، تولید کارت مایفر 1K و R/O با کیفیت عالی و چاپ بی نظیر، تولید کارت PVC با قیمت مناسب

فروش قطعات و پشتیبانی پاپگر‌ها

از جایی پرینترتان را خریداری کنین که هر ساعتی در روز به مشکل خوردید شما را راهنمایی کند.وما این ضمانت را به شما میدهیم که دارای پشتیبانی قوی و محکمی هستیم.

چاپ افست و دیجیتال کارت PVC

چاپ افست کارت پی وی سی در تیراژبالا یکی دیگر از خدمات ماست. برای دیدن نمونه کارهای ما و مشاوره با بخش فروش ما تماس بگیرین .

مشاوره و طراحی کارت PVC

مسلما برای کار با سیستم RFID وکارتهای PVC نیاز به یک مشاور حرفه ای دارید این هدیه را از مابه عنوان راهنما قبول کنید و برای مشاوره با ما تماس بگیرین.

برند ها